1. 5. 2013

hello may

Apríl bol mesiac plný slnka, slnehu, dažďa... celkovo bláznivého počasia. Celý mesiac som sem nič nenapísala len som pridala dva príspevky s fotkami, takže to bol najhorší mesiac pre tento blog. Chcela som ho už aj zrušiť lebo som už nemala chuť sem nič pridávať, ale tak ešte stále som ho nezrušila.
Hádam bude máj lepší aj blog bude mať o trochu viac príspevkov. Hádam sa to podarí. Dnes je teda 1. máj čiže máme voľno, slnko svieti a vonku je asi 23 °C . Možno niekam zájdem, do mesta alebo tak, ale skôr to vidím tak že budem doma a večer si pôjdem asi zabehať. Zatiaľ prajem pekný deň.


17. 3. 2013

simple Saturday


 Sobota, môj obľúbený deň (obľúbený deň je každý cez ktorý nie som v škole a nemusím sa učiť). Celý deň bol taký pohodový. Pár úprav v izbe aby to tam ako tak vyzeralo. Dobrý obed, áno viem, že je to nezdravé, ale aj tak to bolo dobré. Ráno som zistila, že napadol opäť nový sneh, čo ma trošku rozčúlilo, avšak dnes celý deň svieti slnko a sneh mizne, takže verím, že to tak aj ostane. Poobede sme boli na malom výlete v Rajeckých Tepliciach. Večer som skončila pri filme :) Pekný zvyšok víkendu.


9. 3. 2013

I wanna travel

Tak veľmi chcem v živote cestovať, asi takmer každá krajina (možno aj každá) má čo ponuknúť. Tieto obrázky sú posťahované z rôznych tumblr stránok, ja viem, že obrázky sú takmer len o prírode, to však neznamená, že nechcem navštíviť nejaké tie veľkomestá (New York, Londýn, Paríž, LA, Sydney...). Keď sa povie Amerika hneď si predstavujem všetko čo tam človek môže vidieť a aké veci zažiť, je jedno či by išlo o Aljašku, Mexiko alebo Chile. Austrália, mnoho ľudí hovorí, že by tam nikdy nechceli ísť kvôli rôznym chrobákom a podobným veciam, ale ja by som šla, veď by to bolo predsa objavovanie niečoho čo som ešte nevidela. Afrika, púšte, dažďové lesy, rôzne kultúry, iní ľudia a veľa druhov zvierat. Ázia - od Ruska až po Indonéziu, cez Indiu, Himaláje možno aj Čínu. Európa - Španielsko, Talinako, Grécko na teplé dni, potom ísť do Francúzska, Švajčiarska... až nakoniec precestovať Škandináviu a Island.
Mať tak dostatočné prostriedky na uskutočnenie toľkých výletov. A čo vy? Máte radi cestovanie, máte nejaké miesta, ktoré by ste chceli za svôj život navštíviť?

4. 3. 2013

Monday is not my favorite day

Dnes bol ten obľúbený deň. Pondelok! Keď sú v ten deň prázdniny je to dobrý deň, ale keď je to pondelok ako každý iný, tak to ani náhodou nie je dobrý deň. Po víkende musíme ísť do školy a tváriť sa, že sme z toho nadšení. Aj keď v tejto dobe sa tak už netvári asi nikto. Žiaci spia na lavici a učiteľove reči si príliš neberú k srdcu. Môj pondelok mohol byť aj lepší, no nepatril k tým odporným. V škole sa to celé točilo okolo divadla, poznámok a podobných školských aktivít. Poobede som bola s Dankou v meste, zajtra máme totiž generálku na divadlo, lepšie povedané žiadna škola! Ani v stredu... Hurá
Tu je pár random fotiek z mesta.
Black & white feeling

3. 3. 2013

Thursday

                                                        Pridávam pár fotiek zo štvrtka.


Bol to skvelý deň so skvelým jedlom!